ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 10–16 ГРУДНЯ
10.12.2018
265

Гороскоп на 10–16 грудня для всіх знаків Зодіаку сприятливий майже до всіх, однак кожному треба прикласти максимум зусиль, щоб досягти бажаного результату.

Овен

Період цього тижня Овни проживуть з надією на краще. Такі часи прийдуть, якщо не складати руки і не чекати допомоги від інших. Необхідно стійко перенести всі випробування долі, щоб потім не звинувачувати себе за песимістичний настрій. Гороскоп обіцяє Овну майже казковий час у коханні. Теплий океан почуттів і бурхлива пристрасть накриють з головою і не дадуть тверезо мислити. Головне, щоб в цьому потоці емоцій ви не потонули. Потрібно терміново вирішувати фінансові проблеми, а також займатися оформленням важливих документів. Тиждень не підходящий для далеких подорожей, тому Овнам краще залишитися вдома. Побутові справи, дрібний ремонт та інші клопоти стануть для вас першорядними.

Телець

Гороскоп радить Тельцю зробити ставку на роботу в колективі. Ніякі усамітнення вам не допоможуть досягти успіху і кар'єрного зростання. Гідний заробіток можливий у тих, хто займається бізнесом, перевезеннями і творчістю. Самодисципліна повинна стояти на першому плані. До речі, не тільки на роботі, але і в особистій сфері. На цьому тижні можна починати все, що Телець планував ще декілька місяців тому. Вкрай складно будуть вирішуватися питання, пов'язані з нерухомістю та спадщиною. Період цього тижня мало підходить для кардинальних змін і зрушень у фінансах. Добре було б знайти захоплення до душі.

Близнюки

Цей тиждень дозволить Близнюкам самостійно пробитися в бізнесі, а також знайти надійних партнерів. Не виключені доленосні вчинки, тому продумуйте кожен свій крок. На жаль, не все піде за планом і чітко відпрацьованою програмою. Гороскоп радить Близнюкам відхиляти пропозиції про співпрацю, навіть якщо вам обіцяють нечуваний прибуток. Любовна історія продовжиться, але над відносинами доведеться серйозно попрацювати. Причому, удвох з обранцем. Період цього тижня стане благополучним для сімейних Близнюків. Подорож, про яку ви давно мріяли, пройде чудово. Не переохолоджуйтеся, інакше підхопите грип або застуду.

Рак

Період цього тижня буде для Рака гармонійним і естетичним, якщо не забувати доглядати за зовнішністю. Міняйте образ і будьте сміливішими у самовираженні. Якщо доля поставить перед вибором – розривати зв'язок, або залишити все, як є, то зверніться за порадою до інтуїції. Гороскоп пророкує Раку різкі зміни в особистому житті. Але не всі вони виявляться прекрасними. Чудовий тиждень для поїздок, відряджень і ділових зустрічей. Сімейних Раків чекає оновлення почуттів, що призведе до різноманітності в інтимній сфері. Бажано частіше бути наодинці з партнером, особливо, якщо діти вже дорослі. Добре провести вихідні на природі або лижній базі.

Лев

Гороскоп рекомендує Леву вибрати конкретну позицію в робочому колективі. Ви постійно кидаєтеся з одного боку в інший. Якщо працюєте на благо суспільства, то ведіть себе відповідно. До відкриття особистого бізнесу Лев ще не готовий, але тиждень підходить для збору інформації та підписання потрібних документів. Період цього тижня ідеальний для прийняття рішень у фінансовій сфері. Але це не означає, що можна брати кредити у всіх банках країни. Навпаки, Левові потрібно капітально вкластися в грошовому сенсі, щоб отримати пристойні відсотки. Романтичні контакти навряд чи принесуть радісні емоції.

Діва

Гарний тиждень для Діви, яка не любить ризикувати і пускати пил в очі. Ви дійсно перевершите інших, направляючи енергію в правильну справу. Чудово складуться фінансові справи, відрядження і зустрічі з друзями. Все це принесе стільки позитиву і корисної інформації, що непогано б зафіксувати її в записнику. Гороскоп радить Діві на деякий час віддалитися від людей, які «черпають» з неї сили. Від творчої активності буде залежати багато, тому в період цього тижня щедро діліться натхненням з однодумцями. Раптово нагадають про себе давні болячки, тому Діві потрібно бути уважною до здоров'я.

Терези

Період цього тижня підходить для розробки глобального плану, які Терези давно виношують в думках. До реалізації ще далеко, але початок великого шляху вже покладено. Фортуна посміхнеться в грошах, та так широко і відкрито, що можна купити все задумане. Гороскоп радить Терезам знайти застосування своїм творчим талантам, а не ховати їх від оточуючих. Очікуються численні поїздки, нові знайомства та укладення контракту. У коханні на цьому тижні море щасливих моментів. Якщо Терези мають намір зробити офіційну пропозицію обранцеві, то можна здійснити все це у вихідні дні. Обережніше заповнюйте бланки і ставте підпис на документах.

Скорпіон

Гороскоп обіцяє Скорпіону приємний період, який буде складно забути. Романтика, пропозиції та яскраві емоції – все це буде і, до того ж, з надлишком. Ось тільки інтриги на роботі злегка виб'ють з колії. Хтось будує підступи за вашою спиною, будьте обережнішими з одкровеннями. У період цього тижня Скорпіону не можна впадати в стан вседозволеності, особливо, якщо питання стосується грошей. Ви можете витратити все до копійки, а значить – сісти на мілину. Використовуйте внутрішні резерви, як і таланти, на повну! Скорпіону на цьому тижні можна зайнятися благодійністю і зав'язати плідну співпрацю.

Стрілець

Сприятливий тиждень для Стрільця, який вирішив працювати за десятьох. Врахуйте, що можна надірватися, якщо відвертатися від допомоги колег і партнерів. Гороскоп пророкує проблеми з літніми родичами, не забудьте з ними зв'язатися. Побутові питання Стрільця будуть мало хвилювати, але вирішувати їх потрібно в терміновому режимі. Особливо, якщо щось ґрунтовно вийшло з ладу або зламалося. Період цього тижня виявиться своєрідним відлунням минулого. Можливо, до Стрільця несподівано повернеться кохана людина. Тільки заздалегідь продумайте всі «за» і «проти».

Козеріг

Період цього тижня принесе Козерогу чимало важких випробувань, але впадати в паніку не слід. Не виключені зради, фінансові махінації та розставання. Якщо вважаєте, що доля до вас несправедлива, даремно. Багато моментів виникли на грунті вашої ж недовіри і сумнівів. Гороскоп радить Козерогу переглянути всі свої принципи і погляд на життя. Якщо потрібно змінитися внутрішньо, то зробіть це терміново. На цьому тижні потрібно бути вкрай обережним під час поїздок. Ну, і намагайтеся не займатися екстремальними видами спорту. У коханні Козеріг виявився втягнутим в страшну авантюру. Ви – третій зайвий? Добре, що все таємне швидко розкриється.

Водолій

Гороскоп пророкує Водолію чимало складнощів у взаєминах з оточуючими людьми. Навіть близькі чомусь вас не розуміють і постійно критикують. Але не поспішайте робити висновки, а у всьому детально розберіться. Тиждень підходить для кардинальних змін і рішучих дій. Ділові поїздки принесуть Водолію хороший прибуток, якщо відправитися в них у будні. У період цього тижня не можна лінуватися і йти за спокусами. Самовпевненість – відмінна риса, але в міру. Удача і просування вперед очікує на Водолія, що займається приватною торгівлею і юриспруденцією.

Риби

Тиждень пройде у Риб досить непередбачувано, але це навіть на краще. Вам набридло жити і працювати за планом, хочеться яскравих змін і вражень. Все це ви отримаєте сповна, але випускати з виду важливі завдання не слід. Гороскоп радить Рибам знизити планку власних бажань. Якщо зустрінете людину, з якою вам душевно тепло і комфортно, не шукайте в ній недоліки. Подружіться, а що буде далі – доля покаже. Період цього тижня винятковий для Риб-бізнесменів. Всі комерційні питання будуть вирішуватися успішно і швидко, тільки встигайте все розставляти на свої місця. Добре організувати сімейне свято, виїхати на природу і виспатися.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ