ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 1 – 7 ЖОВТНЯ
01.10.2018
385

Перший тиждень жовтня – сприятливий час не тільки для вирішення робочих проблем, але і для кардинальної зміни життя. Гороскоп на цей тиждень різниться своїми прогнозами, але переважає, однозначно, позитив.

Овен

Період цього тижня виявиться для Овна в усіх сенсах знаменним. Комусь із друзів або знайомих доведеться сказати «прощавай», а з кимось, навпаки, помітно зблизитися. Не забувайте у процесі роботи згадувати про себе і своє самопочуття. Уникайте прямих конфліктів і безглуздих суперечок. Тиждень ідеально підходить для зміцнення авторитету і залагодження родинних зв'язків. Від далекої дороги краще відмовитися, щоб не опинитися у вирі неприємностей. Овну необхідно більше займатися особистими справами, а не заглиблюватися в чужі проблеми.

Телець

Гороскоп обіцяє Тельцю просування кар’єрними сходами, проте не легке і не швидке. Доведеться неабияк постаратися, щоб подолати всі перешкоди і пересуди з боку заздрісників. Чудово пройдуть справи, пов'язані з рекламою і торгівлею. Якщо у Тельця є давня цікава ідея, то період цього тижня виявиться вдалим для її реалізації. Не будьте занадто податливі та довірливі, інакше вам на шию зручно сядуть всі, кому не лінь. Відмінний тиждень для зміцнення здоров'я народними засобами, а також занять фітнесом і йогою. Можливе термінове відрядження, яке відкриє перед Тельцем ряд перспектив на роботі. Домашні справи і побутові проблеми перенесіть на вихідні.

Близнюки

Цей тиждень Близнюки можуть використовувати собі на користь, якщо будуть діяти за планом, а не навмання. Інтуїція, звичайно ж, допоможе у важкі моменти, але сподіватися краще на свої руки, очі та вуха. Тим більше, працювати доведеться за двох. Гороскоп радить Близнюкам зайнятися творчістю, показати світу свої таланти і не загострювати ситуацію, пов'язану з фінансами. І ще – подбайте про свою репутацію, яка відверто «кульгає». Період цього тижня буде багато значити для тих, хто не розмінюється на дрібниці. Це стосується і особистого життя. Якщо Близнюки кохають партнера, то потрібно відносини берегти, а не роздувати проблеми.

Рак

Період цього тижня у Раків буде успішним за умови, що вони припинять самі себе критикувати. Ви все робите правильно, тому не втрачайте самоконтроль. Тільки здорові амбіції допоможуть вибратися з рутини і почати щось нове. Не виключені щоденні витрати – для дому, улюблених людей і побуту. Можливо, давнє захоплення почне приносити дохід. Але це може статися тільки в кінці тижня, тому на швидкий прибуток Раку не варто сподіватися. Тепле і поступливе ставлення до родичів допоможе вирішити проблеми всередині сім'ї.

Лев

Гороскоп радить Леву бути уважнішим і чутливішим до тих, з ким він стикається кожен день. Якщо повернетеся з подорожі, то терміново занурюйтесь в роботу. Тільки вона «рідненька» допоможе зміцнити фінансове становище і намітити нові справи. Не виключені проблеми у відносинах із партнерами. Період цього тижня залишиться в пам'яті Лева надовго, адже в цей час відбудуться доленосні події. Багато з них торкнуться особистої сфери. Самотні люди набудуть впевненості в собі і зав'яжуть любовний роман. Тиждень хороший для побутових клопотів. Не забудьте виконати обіцянки, а також отримати цінну інформацію. Левові слід забути про образи і претензії у бік родичів.

Діва

Відмінний тиждень для вирішення фінансових та юридичних питань. Якщо Діва упорядкує минулі справи і думки, то досягне бажаного результату. Спробуйте радіти дрібницям, сюрпризам, нехай несподіваним, а також спостерігати за оточуючими з посмішкою на вустах. Гороскоп пророкує Діві міцне здоров'я, але забувати про заходи профілактики не слід. Можливі термінові поїздки, але вони навряд чи виявляться прибутковими. Більше витратите сил і енергії, ніж отримаєте грошей. У період цього тижня доля поставить Діву в глухий кут. Особливо, якщо йти на поводі у своїх бажань і спокус, а не реальних цілей. Чудово пройде ремонт, прибирання і покупки речей для дому.

Терези

У період цього тижня Терезам слід бути надто ініціативними, щоб домогтися того, до чого вони давно прагнуть. Це стосується як роботи, так і любовної сфери. Ви можете стати переможцем, якщо перестанете кидатися з крайності в крайність. Гороскоп радить Терезам бути обачними у фінансах. Якщо в руках виявиться велика сума грошей – не поспішайте її у щось вкладати або витрачати всю до копійки. У коханні все таємне стане явним. Терези нарешті знайдуть спокій, дізнавшись, що обранець щирий з ними. Тиждень сприятливий для зміцнення відносин з друзями і родичами. Від ділових поїздок і вигідних угод не відмовляйтеся.

Скорпіон

Якщо Скорпіон уважно вивчить гороскоп, то жодної помилки не зробить. Є шанс виконати ряд зобов'язань, від яких залежить кар'єрне зростання. Тиждень складеться вкрай успішно, якщо Скорпіон розкладе все по поличках і буде сподіватися на себе. Не забувайте про духовну їжу – читання книг, перегляд фільмів і спілкування з новими людьми. Період цього тижня відкриє для Скорпіона цікаву сторінку в особистому житті. Будьте відвертим з партнером, це допоможе розкрити нюанси відносин.

Стрілець

Тиждень у Стрільця пройде чудово у всіх сферах, але для цього потрібно зрадити своїм принципам – стати поступливішим і м'якшим. Не звинувачуйте у всіх своїх проблемах оточуючих. Гороскоп радить Стрільцю зайнятися фінансовими питаннями. Не слід лізти в скарбничку, якщо хочеться купити чергову непотрібну річ. Період цього тижня відмінно підходить для досягнень цілей у професійній області. Можна вчитися, відвідувати семінари і курси. Чим динамічнішим і наполегливішим буде Стрілець, тим швидше прийде до перемоги. У коханні не втрачайте голову, вона вам ще знадобиться.

Козеріг

Період цього тижня пройде у Козерога за схемою «робота-дім-робота». Про відпочинок і зустрічі з друзями можна лише мріяти. Але, щоб уникнути «дня сурка», потрібно придумати щось нове і справді цікаве. Від того, наскільки чисто і ясно будуть «працювати» думки, залежить успіх у професійній сфері. Гороскоп радить Козерогу купити лотерейний квиток. Імовірність виграшу дуже висока, не упустіть удачу. Непередбачені витрати будуть пов'язані з будинком і дітьми, але від них не втечеш. Тиждень сприятливий для геройства, яке Козерогу можна сміливо продемонструвати у коханні. Покажіть своєму обранцеві на що ви здатні. І не сперечайтеся з тими, хто старший і мудріший.

Водолій

Гороскоп попереджає Водолія – не варто мчати вперед, не помічаючи найголовнішого у житті. Ви можете потрапити у неприємну історію, а також посваритися з хорошими людьми. Слід взяти курс на активну і прибуткову роботу, вчитися новому і відточувати майстерність. Період цього тижня пройде у Водолія, як в уповільненому кіно, якщо самому заплутати плівку. Дальні поїздки виявляться не такими успішними, як ви задумали. Надалі не робіть ставку на те, що вам мало знайоме. Вдалий тиждень для виїзду на природу, турбазу або риболовлю. Якщо Водолій займається спортом, то є шанс стати переможцем змагань або самому організувати турнір.

Риби

Прекрасний тиждень чекає на Риб, у яких планів ціла купа, а геніальних ідей – ще більше! У фінансовій сфері ви буде купатися в достатку, тому можете влаштувати довгоочікуваний шопінг. Гороскоп пророкує Рибам приємне знайомство романтичного характеру. Не виключений службовий роман у тих, хто вже у шлюбі. Якщо не припинете фліртувати направо-наліво, то зруйнуєте союз. У період цього тижня Риб можуть відправити в закордонне відрядження. Якщо ви давно про нього мріяли – терміново пакуйте валізи. Чудово пройдуть змагання інтелектуального рівня, наради та складання іспитів.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ