ГОЛОВНІ НОВИНИ ТА ПОДІЇ БОРИСПОЛЯ СЕРЕДИ, 25 ЖОВТНЯ
25.10.2017
76

Коротко про головні новини та події середи, 25 жовтня, дивіться у програмі «Про головне».

Вже декілька років поспіль квартиру Лідії Гопкало затоплює. Терпець жінки увірвався, тому вона разом з сусідкою зверху прийшла на прийом громадян.

«Сонячні» діти надихнули відомих письменників на створення незвичайної книги. ЇЇ сьогодні презентували у міській бібліотеці. Книга під назвою «Сонце не вміє світити наполовину» вміщує різні за жанром твори, а головні її читачі – дітки з особливими потребами. Одне з оповідань написала й бориспільська поетеса Світлана Дідух-Романенко разом зі своїм сином Ігорем.

Згідно з ПДР дорожню розмітку перетинати заборонено. Проте ця вимога не стала на заваді водію Nissan Maxima, який рухався вулицею Київський Шлях. Чоловік знехтував ПДР та повернув ліворуч, перетнувши вказану лінію. За це його зупинили патрульні. Під час перевірки документів, які надав водій, по базі інспектори виявили, що ще у лютому цього року рішенням суду чоловік позбавлений права керування. Утім, громадянин документу не здав і надалі продовжував ним користуватися. Тож, інспектори в присутності двох свідків вилучили водійське посвідчення та склали на громадянина постанову.

Інформація для автомобілістів – від завтра посилюється відповідальність за паркування на місцях призначених для осіб з інвалідністю, адже в дію вступають зміни до деяких законодавчих актів. Тож починаючи з 26 жовтня зупинка та стоянка автомобіля на спеціально відведеному місці для інвалідів буде коштувати правопорушнику від 1020 до 1700 гривень.

Детальніше про головні події 25 жовтня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ