ГОЛОВНІ НОВИНИ ТА ПОДІЇ БОРИСПОЛЯ П’ЯТНИЦІ, 1 БЕРЕЗНЯ
01.03.2019
196

Коротко про головні новини та події п’ятниці, 1 березня, дивіться у програмі «Про головне».

Перший день весни. Вважається, що саме цього дня 150 років тому Дмитро Менделєєв і відкрив славнозвісну хімічну таблицю. Крім цього, 1 березня Всесвітній день котиків та ще й свято компліментів. Наші журналісти поцікавилися у психологів, яку роль відіграють компліменти у нашому житті і чи дійсно вони важливі, а не просто приємні?

Патрульні Борисполя зупинили водія в стані наркотичного сп’яніння за кермом викраденої вантажівки.

З метою забезпечення реалізації громадянами України конституційних виборчих прав під час проведення чергових виборів Президента 31 березня, відділ виконавчого комітету Бориспільської міської ради працюватиме і у вихідні дні: до 30 березня включно – з 09:00 до 14:00; 31 березня – з 08:00 до 20:00.

У Борисполі відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Присутні обговорили чотири питання. Зокрема, про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій з можливим підтопленням житлових масивів та аналіз пожеж.

З 1 по 31 березня Бориспільським районним підрозділом ПрАТ «Київобленерго» заплановано виконання робіт з обслуговування електричних мереж. У зв’язку з цим можливе планове відключення електроенергії.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 1 березня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ