ГАМАНЦІ РУЧНОЇ РОБОТИ: ВИБИРАЄМО СТИЛЬНЕ ШКІРЯНЕ ПОРТМОНЕ ДЛЯ ЧОЛОВІКА
01.07.2019
263

Шкіряний гаманець є незамінною річчю для чоловіків різного віку. Впорядкованість відділів і завидна якість – ось основні критерії на користь цього виробу. Яскравою можливістю звернути увагу оточуючих на свій соціальний статус і матеріальне становище для багатьох представників сильної статі є гаманець.

Елітний аксесуар

Складно собі уявити успішного підприємця, що виймає з кишені пом'яті купюри, оскільки це створює не найкраще враження. Сучасні чоловічі гаманці ручної роботи з натуральної шкіри здатні захистити гроші від впливів навколишнього середовища. Також в якісному виробі з натуральної шкіри можна зберігати кредитні та візитні картки. Найбільш оптимальним вибором для успішних чоловіків, що займаються бізнесом, є шкіряні брендові моделі.

Види виробів

Портмоне для чоловіків – вічна класика. Який би стиль не мав чоловік – джинсовий або строгий офісний, стильне фірмове портмоне завжди буде елегантним доповненням до нього. Всі гаманці для чоловіків поділяються на такі види:
  • Кишенькові (призначені для зберігання банкнот і дрібниці), які, завдяки витонченому дизайну і мініатюрності, зручно носити з собою.
  • Складаються навпіл (призначаються для зберігання банкнот).
  • Складаються в 3-ри рази (призначаються для зберігання пластикових карток).

Особливості

Сучасні чоловічі портмоне включають в себе відділи для: проїзних квитків; візитних карток; кредитних карток; водійських прав; грошей. Гаманці, які призначені для зберігання документів, передбачають велику кількість віконець. Класичне чоловіче портмоне виконується в темних або нейтральних відтінках. Єдиним декором в цьому випадку є фурнітура, виконана з безпечного та якісного металу. Шов і застібки цієї моделі виконуються вощеними нитками пристойної товщини.

Каприз моди

«Не такі ми багаті, щоб купувати дешеве» – говорить відома мудрість. Сучасні чоловічі гаманці ручної роботи виконують у строгому лаконічному дизайні. Вироби відрізняються від своїх «родичів» дуже якісною фурнітурою та великим різноманіттям модельних «штучок».

Елегантно і надійно

Незалежно від віку і соціального статусу, більшість чоловіків зможуть порадіти як великій кількості «віконець« і відділень, так і витонченому розміру і стильному дизайну моделі. Завдяки цим особливостям вироби з легкістю поміщаються у внутрішній кишені піджака або куртки.

Цікавий момент

Особливістю портмоне ручної роботи є те, що кожна модель є суто індивідуальною. Так, теляча шкіра відрізняється вишуканим природним відтінком. У зв'язку з цим штриховая розкладка є унікальною і неповторною.

Переваги

До основних плюсів моделі ручної роботи слід віднести: міцність; акуратність; демократична вартість; розкішний, по-справжньому унікальний дизайн; незвичайний стиль; відповідний розмір; розумне розташування кишень; зручність в експлуатації; комфорт. Виріб, виготовлений вручну, являє собою чудовий подарунок для більшості чоловіків. Незалежно від віку і статусу, кожен представник сильної статі буде радий мати у себе цю стильну, красиву, надійну і довгострокову річ. Ручна модель, виготовлена для знаючих собі ціну чоловіків, здатна радувати своїх власників протягом декількох років.

Цінова політика

Розумна ціна на чоловічі портмоне є не останнім критерієм вибору. Дешевий варіант можна назвати практичним, оскільки його «термін придатності» нерідко вичерпується кількома місяцями. Але і занадто дорога модель насторожує. Ідеальним варіантом є якісний виріб, вироблене в одній з європейських держав, вартість якого буде дорівнює його оригінальності і якості. Вартість портмоне залежить від декількох факторів:
  • Якісне вироблення шкіри і дотримання технології пошиття кожної моделі.
  • Унікальність використовуваних матеріалів і фурнітури. Акуратність виготовлення.
  • Якість шкіри (сьогодні на ринку є чоловічі портмоне, виконані з класичної і м'якої шкіри).
  • Зручність експлуатації моделі.
  • Гармонійне поєднання дизайну з будь-яким стилем одягу.

Важливі тонкощі

Сьогодні величезною популярністю користуються вироби, виконані з натуральної шкіри. Більшість представників сильної статі віддають перевагу м'якій шкірі, яка має перед класичним варіантом деякі переваги. Так, портмоне, виготовлене з м'якої шкіри не піддається ні капризам зовнішнього середовища, ні часу, ні мінливості модних віянь. Чоловік, який зробив таке придбання, завжди буде виглядати стильно й елегантно. Також важливо відзначити наступні нюанси: в моделях вертикального виконання купюри поміщаються без необхідності їх згинання; в портмоне 2-ного складання грошові банкноти складаються вдвічі, а також є спеціальний відділ для зберігання чекової книжки. Портмоне передбачається поєднувати з класичним костюмом. На думку фахівців в області моди, моделі, що призначаються для зберігання грошей і документів, відмінно поєднуються з шкіряним одягом.

Наостанок

Більшість сучасних культових портмоне оснащені спеціальною кнопкової монетницьою, застібкою, а також спеціальною прозорою кишенькою для зберігання пропуску або фотокартки. Корисність цієї речі визначається великою кількістю функціональних відділів, завдяки яким людина має можливість гармонійного розсортування вмісту портмоне.
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ