ФІКСИКИ ЗНОВУ В БОРИСПОЛІ З ФІКСИ ШОУ «ЯК ДІМДІМИЧ СТАВ ФІКСИКОМ»!
13.11.2018
710

На численні прохання та дитячі вимагання Фіксики знову в Борисполі з Фікси ШОУ «Як ДімДімич став Фіксиком» — 18 листопада о 12:00 у Міському Будинку Культури.

НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу!

Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини? Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в більше ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!

Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Ноликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксиспіванки, танці та жарти. Але і в світі Фіксиків є зло… Наприклад — комп’ютерний Вірус Черв’як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план… Але Фіксики не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте та дізнайтеся про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на Фікси Шоу!

Пізнавальний сюжет легко запам’ятається дітям, а герої з голосами та обличчями мультперсонажів не тільки перенесуть всіх в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому. Чекаємо вас на найнезвичайнішу в історії дитячу виставу! Квитки в касі БК та частково онлайн. Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість — 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання додаткового місця, квиток потрібний тільки дорослому, дитина сидить на руках). Подаруйте дітям радість! Приходьте на Фікси Шоу! [gallery link="file" columns="5" ids="18274,18280,18275,18276,18277"]
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ