ДСНС ВИМАГАЄ ЗАКРИТИ 14 НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У БОРИСПОЛІ
Роман Шимко
05.05.2020
2764

На початку 2020 року навчальні заклади міста Бориспіль перевіряла ДСНС України в Київській області на предмет дотримання вимог пожежної безпеки. Наслідок – позови до суду з вимогою закрити 14 бориспільських навчальних закладів через порушення низки правил пожежної безпеки. Привід жорстких перевірок – пожежа в Одеському коледжі у грудні 2019 року.

Начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко повідомила у коментарі газеті Вісті.Інформація.Реклама:

«Судові засідання за відповідними позовами розпочалися у січні 2020 року. На період карантину процес призупинено. Дійсно, у окремих навчальних закладах міста відсутня протипожежна сигналізація. На її встановлення з міського бюджету виділено 7 млн. 252 тис. 320 грн. А 17 березня оголошено про закупівлю обладнання, необхідного для встановлення системи оповіщення про пожежу, та блискавкозахисту. Днями буде оголошено тендер на закупівлю протипожежного обладнання на суму 898 тис. грн».

Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук також прокоментував ситуацію.

«Питання пожежної безпеки в навчальних закладах ми фінансуємо щороку. Цьогоріч приділили цій темі особливу увагу й виділили кошти на встановлення нових та удосконалення існуючих протипожежних систем. Роботи плануємо завершити до початку нового навчального року. Щодо зауважень, то незрозуміло, наприклад, чому Академічний ліцей отримав майже 20 претензій у пожежників. Коли давалися дозволи на відкриття закладу, то зауважень від пожежників не було. А що говорити про старі приміщення шкіл і садочків, де нинішні протипожежні вимоги не були передбачені».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ