ДИЗАЙНЕРКИ ІЗ БОРИСПОЛЯ ВИЙШЛИ У ФІНАЛ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ NEW FASHION ZONE. ФОТО
24.04.2019
550

Дві дизайнерки із Борисполя вийшли у фінал міжнародного конкурсу New Fashion Zone. Своє місце дівчата вибороли із 700 учасників з 17 країн світу. У Києві відбувся Кастинг V Міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone. Це найбільша платформа європейського масштабу з роботи з молодими дизайнерами в Україні.

У цьому році в конкурсі показали свої роботи дизайнери з 17 країн: Україна, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Німеччина, Данія, Польща, Китай, Чехія, Грузія тощо. В цілому, надійшло 698 заявок з усіх регіонів нашої країни, а також з-за кордону.

У кастингу (другий етап) взяло участь 110 дизайнерів. 50% учасників NFZ не мають стосунку до індустрії моди. Їхні професії найрізноманітніші – є суддя, експерт з криміналістики, фармацевт, юрист, банкір, балерина, масажист, технолог м'ясних виробів тощо. Відзначимо, що наймолодшому учаснику конкурсу – 11 років, а найдорослішому – 62 роки. Організатори Конкурсу та професійне журі були приємно здивовані концептуальністю змісту колекцій і актуальних меседжів, які дизайнери хочуть донести до громадськості. У фінал конкурсу вийшли дві молоді дизайнерки із Борисполя. Євгенія Іванова у номінації SPORT-FASHION та Ганна Хруленко у номінації ART. Вітаємо та бажаємо перемоги! Фінал конкурсу відбудеться 20 вересня. [gallery size="medium" link="file" columns="5" ids="20884,20885,20886,20887,20888"]

На фото (зліва направо): 1 та 2 фото – роботи Євгенії Іванової; 3-5 фото – роботи Ганни Хруленко

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ