ДИРЕКТОР МІСЬКОЇ ПЕРВИНКИ ЄВГЕНІЙ ЧЕРЕНОК ОТРИМАВ «МЕДИЧНОГО ОСКАРА»
Директор міської первинки Євгеній Черенок отримав «Медичного Оскара»
Валентина Ластовка
10.08.2021
479

У Києві 9 серпня 2021 року, в день, коли православні християни вшановують пам’ять великомученика і цілителя Пантелеймона, відбулася щорічна церемонія нагородження кращих медиків країни відзнаками за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Керівник Бориспільського центру первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок увійшов до п’ятірки лідерів України в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» та отримав Прославу за досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я.

Нагороди отримали 11 медичних працівників. Серед них – професіонали с великим досвідом і молоді амбітні медики, лікарі і медсестри, військові хірурги і педіатри, ті, хто рятує від коронавірусу і хто займається науковими дослідженнями.

На конкурс найкращих медпрацівників для нагородження відзнакою "Орден Святого Пантелеймона" надійшли близько 450 заявок.

"Це свято (День Святого Пантелеймона - ред.) стає все більш актуальним і доцільним в часи, які переживає весь світ, коли всі повернулися обличчям до медичних працівників. Всі зрозуміли, наскільки важливо, щоб система охорони здоров'я була, щоб система охорони здоров'я могла реагувати на ті загрози, які виникають. Наша держава заборгувала медикам. З надією дивлюся в найближче майбутнє і більш ніж впевнений, що, розпочинаючи з наступного року, у нас в системі охорони здоров'я з'явиться шанс йти вперед і побудувати те, що хочуть наші медики", - сказав на церемонії нагородження міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ