ДЕ ПОЗИЧИТИ ГРОШІ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ
22.08.2019
466

Позика в банку пов'язана з клопотами та значними втратами часу. Клієнту необхідно надати кредитному менеджеру документи, що підтверджують платоспроможність. Чекати рішення, зазвичай, доводиться декілька днів.

Що робити, коли гроші потрібні негайно?

Скористайтеся послугами сучасного онлайн-сервісу Cashinky. Тут можна отримати швидкий кредит на карту без довідок та поручителів. Перелік вимог мінімальний:
  • вам виповнилося 18 років;
  • наявність паспорта громадянина України;
  • карта будь-якого банку.
В компанії Cashinskiy займ на 800-10 000 грн на термін до 30 днів може отримати кожен повнолітній українець. Заявки приймаються цілодобово. Вам необхідно лише зайти на сайт, зареєструватися і заповнити анкету, вказавши паспортні дані та номер податкового ідентифікаційного коду. Рішення про надання кредиту приймається впродовж 15 хвилин. Гроші будуть перераховані на карту миттєво. Будьте уважними під-час заповнення заявки. До відмови у надання кредиту можуть призвести:
  • помилки у написанні прізвища чи імені;
  • недостовірні дані про ідентифікаційний код чи місце прописки;
  • закінчення терміну банківської картки чи баланс, менший 2 гривень.
Зручний онлайн-калькулятор дозволяє провести швидкий розрахунок відсотків та суми, яку необхідно повернути. Вибирайте програму кредитування в залежності від свої потреб і отримуйте гроші.

Переваги онлайн-сервісу Cashinky

Компанія надає правдиву інформацію про розмір відсотків. Немає прихованих ставок чи введення оману. Клієнти отримують можливість розрахувати свої можливості, базуючись на реальних даних. Не встигаєте повернути позику вчасно? Тут можна продовжити термін кредиту. Вам необхідно лише зайти в особистий кабінет на сайт компанії та вказати нову дату погашення боргу. Постійним клієнтам надаються суттєві переваги:
  • при повторному зверненні сума позики збільшується до 10 000 гривень;
  • знижка на відсотки;
  • заявка погоджується автоматично.
Ви зможете отримати ці можливості лише у випадку своєчасного погашення попереднього кредиту. Компанія Cashinky будує довготривалі партнерські стосунки зі своїми клієнтами. Скористайтеся цією можливістю. У скрутних обставинах онлайн-сервіс швидкого кредитування прийде на допомогу і надасть кошти для вирішення проблем.

Матеріал розміщено на правах реклами

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ