CТАЛО ВІДОМО, ХТО БАЛОТУЄТЬСЯ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОРИСПОЛЯ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ 28.09.2020
Дарина Слободян
28.09.2020
1962

Про головні новини та події у Борисполі 28 вересня, у програмі Про головне.

  • За вихідні в Борисполі на Covid-19 захворіли 24 особи. Такі дані наводить Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги. Станом на 28 вересня в місті зафіксували 542 інфікованих коронавірусом.
  • Після жахливої ДТП під Борисполем померла сьома жертва. Від наслідків автотрощі, яка сталася 11 вересня поблизу села Іванків, померла 37-річнa Оксaнa Анісімовa.
  • Виборчі перегони в розпалі

    25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори. На посаду Бориспільського міського голови зареєструвалися вже 18 кандидатів. Варто зазначити, що серед потенційних претендентів немає жодної жінки.

    За крісло міського голови Борисполя змагатимуться нинішній голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас, одіозний секретар Бориспільської міської Ярослав Годунок, його постійний опонент Ігор Петровскіс, з яким вони почубилися в приміщенні міськради, чинні депутати міської ради Олег Верес та Євгеній Грона, депутати минулих скликань Олександр Денисов та Володимир Борисенко.

    Чинний міський голова Анатолій Федорчук також братиме участь у виборчих перегонах, крім того у списках кандидатів зареєстровано ще два клони Федорчука.

 

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ