ЧИ ЗНИЩАТЬ КАШТАНИ У ЦЕНТРІ БОРИСПОЛЯ: ВІДПОВІДЬ МІСЬКОЇ ВЛАДИ
Роман Шимко
16.05.2020
1449

Капітальний ремонт тротуару на центральній вулиці Борисполя Київський Шлях, навпроти «Сільпо», відкладено на невизначений термін

Наприкінці квітня у мережі Фейсбук активно обговорювали інформацію про те, що каштани навпроти «Сільпо» планують «демонтувати», причина — реконструкція та ремонт пішохідної зони.  Місцевий активіст також подав електронну петицію щодо недопущення вирубки дерев вздовж вулиці Київський Шлях.

Ситуацію про цю ділянку прокоментував «Вістям» перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук.
«Проектом, виготовленим у минулому році, передбачено зробити тротуар вужчим, викласти його тротуарною плиткою, а на місці нинішньої зеленої зони розширити стоянку. Зупинка має переміститися далі від проїжджої частини. Відповідно, розшириться заїзний карман, збільшиться територія для паркування автобусів, щоб вони не перекривали смугу руху транспорту. Між стоянкою і тротуаром планується посадити великі липи, замінивши ними хворі каштани.

На сьогодні питання реконструкції тротуару не розглядається взагалі. Коштів на такі роботи у цьому році немає. Гроші потрібні на інші об’єкти. А каштани поки нехай доживають свого віку».

До теми: Кіоск та зблокована з ним автобусна зупинка навпроти магазину «Смак» — обшарпані та обліплені папірцями-оголошеннями, а територія навколо недоглянута. Роками відділ благоустрою не звертає уваги на непрезентабельний вигляд місця. Стосовно цього Микола Корнійчук повідомив, що кіоск знаходиться в оренді у приватного підприємця, який повинен був стежити за порядком на зупинці та її зовнішнім виглядом.

За інформацією i-visti.com 

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ