МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДМОВИВСЯ ПРОВОДИТИ СЕСІЮ ЧЕРЕЗ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ У ЗАЛІ
Катерина Савенко
08.10.2020
1926

Останнє засідання сесії Бориспільської міської ради 7 скликання скасували.

О 10 ранку в актовій залі вже було людно. Окрім депутатів, на 80 засідання сесії прийшли бориспільці, тому зал був ущент заповнений. На трибуні, де зазвичай сидять міський голова та секретар міськради було порожньо. За півгодини міський голова Анатолій Федорчук вийшов до мікрофону і повідомив, що, якщо люди не залишать зал, сесія не розпочнеться:

«Життя виборами не закінчується. Я розумію, що деякі кандидати хочуть зробити шоу, але життя і здоров’я людини дорожче. У нас сьогодні дуже критична ситуація в місті, і не тільки в місті. У нас сьогодні закриваються школи, немає кому лікувати, у нас переповнені лікарняні ліжка. Якщо для когось важливе питання гаражів, ніж здоров’я. То вибачте, ми з вами на різних шляхах. Якщо зараз зал не буде залишений, я сесію проводити не буду. Ми зараз із депутатами зібралися. Депутати такі самі люди, які попросили, якщо цього не буде зроблено, то сесія буде перенесена на інший день, можливо навіть після виборів. Я не хочу нести кримінальну чи адміністративну відповідальність, якщо завтра все місто зляже».

До виголошення цієї промови, депутати разом із міським головою зібралися в 305 кабінеті Виконавчого комітеті міськради, де попросили міського голову не проводити сесію в заповненому залі. І більшістю голосів підтримали це рішення.

За попередньою інформацією, наступне засідання сесії Бориспільської міської ради відбудеться 27 жовтня.

 

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ