БОРИСПІЛЬСЬКІ ПЕРЕВІЗНИКИ ПОВІДОМИЛИ, КОЛИ ВІДНОВЛЯТЬСЯ МАРШРУТИ
Роман Шимко
19.05.2020
2692

Жителі Борисполя чекають відновлення руху автобусів до столиці. Міністерство інфраструктури України оприлюднило графік відновлення транспортного сполучення, в якому анонсовано відновлення міських та приміських перевезень з 22 травня. Чи варто сподіватися на рух автобусів із 22 травня, дізнавалися у перевізників Борисполя.

АТАСС-Бориспіль

Сергій Пасько, директор ПрАТ «АТАСС-Бориспіль»:

«Про відновлення сполучення між Борисполем та Києвом говорити рано. Розповсюджений графік — приблизний. Засідання уряду відбудеться 20 травня, і тоді можна говорити про чіткий план. Крім того, відновлення роботи підприємства покладається на розсуд керівника. У нинішніх умовах воно є недоцільним.

По-перше, досі закриті багато підприємств, не працюють школи та виші, закриті метро, аеропорт, то кого і куди возити?

По-друге, якщо запровадять обмеження щодо кількості пасажирів, то матимемо напівпорожні салони й величезні збитки.

По-третє, згідно з законодавством України, нашу роботу припинили на 100%, але навіть на 1% не дали ніяких знижок — податкових канікул чи відтермінування платежів, кредитів тощо. Нікого не цікавить, як та звідки транспортне підприємство, що не працює, має віднайти кошти.

По-четверте, з’явилися нелегальні перевезення. За час вимушеного простою громадського транспорту цей сектор перевезень зріс, тому відновити звичайний пасажиропотік буде складно».

Довідка | ПрАТ «АТАСС-Бориспіль» обслуговує маршрути 2, 14, 316, 322, 751, Сошників - Старе - Головурів.
 

«Автосервіс»

Місцевий перевізник ТОВ «Автосервіс» підтвердив інформацію про відновлення перевезень із 22 травня.

За словами представника компанії, на роботу вийдуть всі маршрути, в тому числі № 317 (Бориспіль — метро «Харківська», Київ). Однак зазнає змін графік руху — інтервал між автобусами збільшиться.

Довідка | ТОВ «Автосервіс» обслуговує маршрути № 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14а, 18, 23, 317, 324, 330 К, 753.

Джерело: i-visti.com

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ