БОРИСПІЛЬСЬКА ЕКСТРЕНА ОТРИМАЛА НОВИЙ ОСНАЩЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ
Роман Шимко
24.04.2020
1491

24 квітня до Бориспільської підстанції екстреної медичної допомоги прибув новий автомобіль.

Ключі від нового автомобіля передала генеральний директор КНП КОР «КОЦЕМД МК» Оксана Шарко, яка завітала до нас. Автомобіль оснащений обладнанням, необхідним для надання допомоги хворим і постраждалим на догоспітальному рівні, а також для транспортування до медичних установ. Є дефібрилятори, кардіографи з функцією телеметрії, кисневе обладнання та мобілізаційне, до складу якого входять шини, евакуаційні щити, вакуумні матраци. - повідомила керівник станції ЕМД Світлани Карпенко.

Нові автомобілі класу «В» отримали чотири станції екстреної медичної допомоги на Київщині.

Перша заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова прокоментувала:.

«На нових машинах чергуватимуть бригади екстреної медичної допомоги в Обухові, Борисполі, Бучі та Чабанах. Карети екстреної придбані в рамках виконання Київської обласної програми «Вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області на 2019-2020 рік». На закупівлю чотирьох автомобілів витрачено близько 8 млн 600 тисяч гривень»

На балансі КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» налічується 80 карет екстреної медичної допомоги. Однак цього недостатньо – необхідно придбати ще понад 40 автомобілів, йдеться у повідомленні на сайті Київської облади.

За інформацією газета «Вісті.Інформація.Реклама»

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ