АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧУК БРАТИМЕ УЧАСТЬ У ВИБОРЧИХ ПЕРЕГОНАХ 2020
Валентина Ластовка
16.09.2020
2321

Анатолій Федорчук має намір вчетверте стати міським головою Борисполя. Про це він розповів у прямому ефірі ранкового шоу на радіо «Бориспіль ФМ» 94,9.

«Так я планую це зробити. Думаю, найближчим часом відбудеться конференція партії «Наш край», де, сподіваюся, буду висунутий на посаду бориспільського міського голови», - повідомив Анатолій Федорчук.

Також він зазначив, що рішення про складання повноважень міського голови, про яке він заявив 30 червня на засіданні сесії Бориспільської міської ради, не було емоційним. І на вибори 2020 він збирається, тому що його про це просять містяни.

«Після того почало дуже багато надходити листів у письмовій формі, вони всі зареєстровані у міській раді, телефонують, зустрічають по дорозі мою дружину і вмовляють. І такі переконливі слова були сказані, якщо ви не підете, а місто не буде розвиватися, то це залишиться на вашій совісті. Ну і моя старша доця взагалі сказала, що для того, щоб тебе ніхто не звинувачував, краще йди програй. Але в тебе совість буде чиста, що ти щось зробив не так", - прокоментував міський голова.

Нагадаємо, що Анатолій Федорчук обіймає посаду міського голови з 2006 року. Відтоді переобирався двічі – 2010 і 2015 року.

 

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ