АКТИВНА ПІДГОТОВКА ДО ЗАПУСКУ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ, 10 СІЧНЯ
10.01.2019
117

Коротко про головні новини та події четверга, 10 січня, дивіться у програмі «Про головне».

Ігор Шевченко – перший зареєстрований кандидат на пост президента України із Броварів. Ще є можливість зареєструватися усім охочим до 3 лютого.

Бориспіль активно готується до запуску нового академічного ліцею. Наразі там тривають підготовчі роботи, також відбувся майстер-клас щодо запуску харчоблоку. 14 січня планується відкрити двері для школярів та розпочати навчальний процес.

Близько 165 тисяч осіб захворіло на грип протягом минулого тижня. 57% з них – діти до 17 років. Хочемо зазначити, що епідемічні пороги перевищено у двох областях: Київській та Житомирській.

Із давніх-давен наші предки визначали, яким буде рік за різними прикметами. Отож, за погодою січня можна зрозуміти яким буде літо.

Із нагоди відзначення 180-ї річниці від Дня народження Павла Чубинського у Борисполі відбудеться низка заходів. Перша з яких – 11 січня. Цього дня в міському будинку культури відбудеться ІІІ обласний фестиваль різдвяних обрядодійств, а також виставки народної іграшки, забавки, новорічної прикраси. Тож запрошуємо всіх бажаючих! Початок о 10:00.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 10 січня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ