9,5 МЛН НА РЕКОНСТРУКЦІЮ З ДОБУДОВОЮ ЇДАЛЬНІ ЛІЦЕЮ «ДИЗАЙН-ОСВІТА»
Роман Шимко
07.05.2020
1991

Триває реконструкція з добудовою їдальні навчального закладу «Ліцей «Дизайн-освіта» імені П. Чубинського» на 150 посадкових місць.

Директор ліцею Надія Семчик 6 травня зустрічала гостей, які проінспектували будівельні роботи: заступників Бориспільського міського голови Миколу Корнійчука та Людмилу Пасенко, голову правління ПрАТ «БКБМ» і забудовника Ігоря Шалімова, начальника управління освіти та науки Тетяну Павленко.

Відомо, що роботи розпочалися у серпні 2019 року, а зараз приміщення уже повністю готове. Купили столи, стільці, шафи, стелажі для кухні та цехів. У оновленому харчоблоці кухня — особлива гордість «новобудови». Ігор Шалімов наголосив, що усі комунікації та обладнання відповідають нормам ДБН, а проектом передбачено систему пожежогасіння.

Серед обладнання — пароконвектомат, завдяки якому оптимізується процес приготування. Вражає велика прямокутна сковорідка, яка одночасно може обсмажити 150 котлет. Повноцінною робочою зоною харчоблоку стало підвальне приміщення, де завершується капремонт із реконструкцією мереж водопостачання і водовідведення, опалення, системою рекуперації повітря. Там передбачені приміщення для м’ясного й рибного цехів, заготівельного, овочевого цехів і складів, є холодильні та морозильні камери — відповідно до санітарних вимог. Встановлений технічний ліфт, яким продукція підніматиметься з підвалу.

«9,5 Мільонів для ліцею»

Микола Корнійчук:

«Раніше у приміщенні ліцею була обмежена площа для харчування дітей. Сьогодні виконані всі заплановані роботи з розширення приміщення, завезене сучасне обладнання. Вартість добудови і обладнання після тендерних торгів склала 9,4 млн грн. На тендер Бориспіль виходив із сумою понад 10 млн грн, освоєно майже 6 млн грн, ще не завершені роботи на 3 млн грн. Перед забудовником стоїть завдання — закінчити роботи в липні, щоб із 1 вересня діти могли користуватися прекрасною їдальнею. У підвальному приміщенні будуть цехи для виготовлення напівфабрикатів, які технологічним ліфтом підніматимуться на кухню, де готуватимуться і подаватимуться в обідній зал. Використали підвал, щоб зекономити бюджетні кошти і не добудовувати приміщення ще на 150 кв.м.»

За інформацією "Вісті.Інформаці.Реклама"

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ